در حال بارگذاری ...
 • جلسه هم اندیشی اعضای بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان

   تقدیر سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده محترم سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از رییس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه آقای دکتر سلیمان شیرزادی، به پاس  اجرای برنامه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای

   در ابتدای این جلسه آقای دکتر شیرزادی رییس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه ، ضمن عرض خیر مقدم  به حاضرین در جلسه فرارسیدن  یوم الله دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه (س)و روز مادر را تبریک عرض نمودند و مختصری از فلسفه وجودی دانشگاه فنی حرفه ای و پیشینه ای از فعالیت های این دانشگاه را به اطلاع رساندند .

  رییس محترم  دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه ضمن اشاره به قدمت بیش از نیم قرن این دانشگاه وجود حدود ۵ هزار دانشجو و داشتن ظرفیت های کارگاهی و آزمایشگاهی پژوهشی ورزشی و ... تاکید داشتند که مجموعه دانشگاه فنی و حرفه‌ای کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد .

   ایشان در پایان از کم توجهی مسئولین استان به دانشگاه فنی و حرفه ای در طی سالهای اخیر گلایه داشتند و افزودند : در هر سیستمی باید بسیجی وار عمل کنیم این جوانان بودند که انقلاب را به سرانجام رساندند و آن را تاکنون حفظ نمودند . در گذشته هیچ کس به دنبال پول و مقام نبود و هر خدمتی انجام می داد برخاسته از دل او بود .

   حاج آقا محمدی نماینده محترم ولی فقیه در ناحیه دانشجویی هم ضمن تشکر از آقای دکتر شیرزادی برای تشکیل این جلسه ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و ایام الله دهه فجر را تبریک عرض نموده اند و افزودند :بنده دغدغه مندی را در صحبت‌های شما متوجه شدم و همانطور که می دانیم شما با تلاش شبانه‌روزی سعی در ارتقاء دانشگاه فنی حرفه ای دارید و این یعنی همان بسیجی وار  عمل کردن .

   وی در پایان ابراز امیدواری نمودند که با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای جهت رفع مشکلات مردم گام هایی هرچند کوچک برداریم .

  سرگرد پاسدار قاسم امجدیان مسئول محترم بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از زحمات آقای دکتر شیرزادی در مدت تصدی پست ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای و همکاری ایشان با بسیج دانشجویی تشکر کردند و  افزودند : مجموعه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه علاقه مند به همکاری با افرادی است که دغدغه پیشرفت و ارتقاء دارند و ما نیز خود را از دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه جدا نمی دانیم .

  آقای امجدیان به مسئله محور بودن دانشگاه فنی و حرفه‌ای تاکید داشتند و افزودند : باید در هر مجموعه ابتدا مسائل را شناسایی کنیم و پس از اولویت بندی برای حل آنها راهکار تعریف کنیم .

   ایشان ضمن برشمردن برخی از فعالیت های بسیج دانشجویی در زمان زلزله سیل و کرونا در قالب هسته های مطالبه‌گر اشاره داشتند از کلیه دانشجویان بسیجی و غیره بسیجی جهت شرکت در فعالیتهای جهادی بسیج دعوت به عمل می آوریم .

   ایشان در پایان راه حل رفع بسیاری از معضلات بیکاری و اشتغال را توجه بیشتر و بهتر به دانشگاه فنی و حرفه‌ای دانستند .

   در پایان این جلسه ،  تقدیر نامه سردار سرتیپ دوم پاسدار بهمن ریحانی فرمانده محترم سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه به پاس " اجرای برنامه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای "تقدیم رییس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه آقای دکتر سلیمان شیرزادی گردید .

   

  نظرات کاربران