در حال بارگذاری ...
 • پیام معاونت محترم آموزشی ، جناب آقای اویسی

  به نام خدا
  ضمن عرض سلام و ارادت و عرض تبریک اغاز نیمسال جدید تحصیلی (992)و با استعانت خداوند منان  پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص شروع کلاسها توجه همکاران محترم آموزشی را به رعایت نکات ذیل معطوف میدارم :
  1- کلیه ی کلاس های درسی اعم از تئوری ، عملی و .....از روز یکشنبه 26 بهمن ماه سال جاری فعلا در بستر  skyroomبصورت آنلاین و فایل ضبط شده آن درس و....بصورت آفلاین در سامانه سمیاد بارگزاری  گردد . 
  2- یک جلسه جبرانی هفته قبل که شروع نیمسال دوم اعلام شده بوده با هماهنگی مدیران محترم گروهها تا قبل از تعطیلات نوروز برگزار گردد .
  3- تا تعیین تکلیف کلاسهای عملی از نظر حضوری یا غیر حضوری و اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونای استان کرمانشاه فعلا کلاسهای آنلاین این دروس نیز در فضای مجازی sky room و سمیاد تشکیل گردد . 
  4- از تغییر ساعت رسی کلاسها که در سیستم ناد اعلام شده است تحت هر شرایطی جدا خودداری و در صورت ارائه در غیر ساعات اعلام شده غیبت محسوب می گردد .
  5- با توجه به تذکرات متعدد حراستی استفاده از پیام رسانهای تلگرام و واتساپ ممنوع و گروه جدید از اول اسفند در پیام رسان ایتا فعال خواهد شد مقتضی است همه همکارانی که در 992 در خدمت آنان هستیم پیام رسان ایتا را در موبایل خود نصب نمایند .                                                                   
  معاونت آموزشی

  نظرات کاربران