در حال بارگذاری ...
 • مراسم افتتاحیه رویدادمجازی مدارس تابستانه داغ مهارتی در استان کرمانشاه درحال برگزاری می باشد

  مراسم افتتاحیه رویدادمجازی مدارس تابستانه داغ مهارتی با محوریت دانشگاه فنی استان کرمانشاه و با حضور دانشگاههای فنی و حرفه ای استان های ایلام ، چهارمحال و بختیاری ،کردستان و کهگیلویه و بویراحمد امروز شنبه مورخ 20 شهریور 1400 راس ساعت 9:30دقیقه شروع شده است .در ابتدای این رویداد جناب آقای دکتر سلیمان شیرزادی رییس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از جناب آقای دکتر صالحی عمران ، رییس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای ، جناب آقای دکتر جهانشاهی معاون محترم پژوهشی و سرکارخانم ایمانیان معاون محترم مرکز کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص حمایت و پشتیبانی برای برگزاری این رویداد تشکر و قدر دانی نمودند.

  رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در ادامه از روسای محترم دانشگاههای شرکت کننده د راین رویداد و عوامل اجرایی ، داوران ، منتورها و کارکنان دانشگاههای فنی و حرفه ای استان کرمانشاه قدردانی نمودند.

  سخنران بعدی مراسم آقای دکتر محمدی رییس محترم آموزشکده شماره 2 کرمانشاه بودند.ایشان ضمن اشاره به برگزاری مراسم در بستر اینترنت و فضای مجازی گفتند:  فرصت کار در بستر آنلاین فرصتی بسیار خوب و گرانقدر بود که موجب شد دوستان جدیدی پیدا کنیم و شیوه جدیدی از team work  را  تجربه کنیم.

  آقای دکتر محمدی در خصوص اهمیت برگزاری این رویداد اشاره داشتند : اگر برگزاری چنین رودادهایی منجر به ایجاد کسب و کار جدیدی گردد ، ما به هدف خود رسیده ایم .

  رییس محترم آموزشکده شماره 2 کرمانشاه در ادامه به اهمیت هدف رویداد و ماهیت استارت آپ اشاره داشتند و افزودند : هدف این رویداد آشنایی اولیه با الفبای کسب و کار ، تمرین ، طراحی و اجرای کسب و کار تیمی است.

  ایشان در پایان به اهمیت شرکت در این رویداد استارت آپی پرداختند و بیان داشتند : برنده واقعی این رویداد کسانی هستند که با بهره گیری از تجارب این رویداد در آینده نزدیک یک تیم قوی کاری تشکیل داده و با این تیم کسب و کارنوین را طراحی و اجرا نمایند.

  نظرات کاربران